Jak na socioemoční učení ve škole? (pro Litvínov)

Seminář vás naučí dobře pracovat s metodikami socioemočního učení, které v 8 průřezových tématech pomáhají dobře pracovat s vlastními emocemi a umožní pohodu ve třídě na 1. stupni ZŠ.

Lektor

Forma

prezenční

Pro koho

pedagogy 1. stupně, pracovníky ŠPP

Anotace

Žáci by se ve školách měli učit, jak pracovat se svými emocemi, udržovat respektující vztahy, rozpoznat a uplatnit své silné stránky, řešit problémy, zvládat stres, nebo jak vyhledat pomoc. Nová metodika socio-emočního učení (RRRR) nabízí učitelům vhodný způsob, jak k těmto tématům přistoupit. Seminář vás seznámí s teoretickým rámcem socio-emočního učení a podrobným obsahem metodiky. Pilířem je sebezkušenostní práce s metodikou a  praktická příprava , jak pracovat s citlivými tématy a jak budovat bezpečné prostředí ve třídě. Součástí školení je i tištěný Průvodce metodikou (RRRR), který shrnuje teoretická východiska, obsahuje průřez klíčových témat a pracovní listy, které budete moci ihned použít ve své praxi. 

 

Jedná se o 16 hodinové školení, které je rozděleno do tří dnů. První základní školení proběhne 26. srpna od 09:00 do 16:00 hodin, následně navazuje dne 30. září od 14:00 do 17:15 hodin, poslední termín proběhne 14. října od 14:00 do 17:15 hodin. Školení je určeno primárně pro pedagogy a ŠPP pracovníky 1. stupně, případně 2. stupně.

 

Školení je již k 11.7. naplněno, můžete se však přihlásit jako náhradník. Následně Vás budeme kontaktovat.

 

Termíny

26. srpna 2024 - 14. října 2024

Lektor: Bc. et BcA Klára Kujanová

Upřesnění termínu: časy školení naleznete v anotaci, Školení je již k 11.7. naplněno, můžete se však přihlásit jako náhradník.

Forma: prezenční

Místo konání: ZŠ Litvínov, pozn.: pro pedagogy 1. stupně

Rezervovat zdarma -> financováno UNICEF Volná místa: Dostatečná kapacita
Rezervovat zdarma -> financováno UNICEF Volná místa: Dostatečná kapacita

Případné dotazy směřujte na e-mail: akademie@so-fa.cz